Kamenictví BLUMSTAV

KAMENICTVÍ BLUMSTAV

Naše řemeslo je umění

Žulové hroby a pomníky

Výroba žulových hrobů a pomníků na míru

Žulový hrob a pomník na míru

Vyrábíme žulové hroby a pomníky na míru

Naším cílem je připravit pro Vaše blízké nádherné místo odpočinku, proto nám záleží na tom, aby každý hrob i pomník byl navržen individuálně dle Vašich představ. Základem našich pomníků a hrobů je kvalitní kámen, který vydrží působení všech venkovních vlivů. Hroby, pomníky i jednotlivé části vyrábíme v naší dílně. Všechny výrobky umíme dodat v různých odstínech a tvarech. Výroba hrobu či pomníku na míru začíná zaměřením, pokračuje návrhem, výrobou a končí samotnou montáží na konkrétním hřbitově. Obraťte se na nás a my Vám s hrobem či pomníkem pomůžeme.

Výběr tvaru

Výroba hrobů a pomníků klasických i složitějších tvarů

V životě je každý člověk unikátní, a proto chápeme, že místo jeho odpočinku může reflektovat jeho životní cestu. Naším cílem je všem klientům splnit jejich přání, kromě běžných pomníků, které můžete vidět na hřbitovech, pro Vás dokážeme vyrobit hroby i pomníky složitějších tvarů. Nabízíme také různé odstíny kamene, díky kterým bude hrob či pomník ještě unikátnější. Obraťte se na naše kamenictví a my Vám s výrobou hrobu či pomníku pomůžeme.
Výroba hrobů a pomníků klasických i složitějších tvarů

Soubory cookies nám pomáhají řídit obsah stránky a reklamy tak, aby vyhovovaly vašim představám. Více informací o cookies